Štyri adventné koncerty

28.11.2021 - 18.12.2021

O podujatí

ŠTYRI ADVENTNÉ KONCERTY 2021 ZRUŠENÉ

Patria k najčarovnejším hudobným podujatiam v roku, kedy sa za dverami Kostola Sv. Jakuba nachvíľu zastaví čas.  Po vyhlásení lockdownu však nie je možné organizovať žiadne podujatia, takže sme všetky adventné koncerty zrušili.
Príďte si zažiť aspoň jeden z koncertov a osláviť blížiaci sa príchod Vianoc. 

VRÁTENIE VSTUPNÉHO

Pre vrátenie vstupného za lístky zakúpené v sieti Ticketportál je potrebné kontaktovať predajcu, kde boli zakúpené. Vstupenky, ktoré ste si zakúpili v Turistickom informačnom centre - Región Trnava /mestská veža/ bude možné vrátiť v tomto predajnom mieste a zároveň Vám bude vrátené vstupné po ukončení lockdownu. V zmysle vyhlášky č. 263 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok je momentálne Turistické informačné centrum - Región Trnava zatvorené.

Pôvodný text 

28.11.   Katarína Koščová s kapelou a sláčikovým kvartetom

Citlivo zaspievané slovenské koledy v sýtom doprovode kapely a sláčikov,  charizmatické skladby  z posledného albumu Hranica dažďa ako aj zahraničné klasiky ako Let it Snow, Santa Claus is coming to Town v podaní Kataríny Koščovej bude dokonalým otvorením Štyroch adventných koncertov. 


5.12.       Spevácky zbor Technik STU

Vznikol v roku 1953 a v jeho radoch sa vystriedalo už viac ako 800 zborových spevákov, ktorí si z generácie na generáciu odovzdávajú štafetu a nadväzujú na bohatú tradíciu zboru. Pod vedením zbormajsterky Petry Torkošovej predvedie diela sakrálnej hudby, starej hudby, skladby súčasných skladateľov, džezové aranžmány aj úpravy ľudových piesní.


12.12.    Trnavskí umelci a orchester Harmónia

Kaleidoskopický adventný večer s 24 - členným komorným sláčikovým orchestrom pod taktovkou Tomáša Köppla bude oživený  spevom Kataríny Molnárovej Letovancovej, Dominika Navrátila a Graema Marka Donaldsona.

Predstavia sa aj: Denis Čapkovič (bicie)/Matej Oláh (gitara)/ Tomáš Kramár (moderátor)


18.12.   Spevácky zbor Voci Allegre   

(v tal. radostné hlasy) je trnavský spevácky zbor. Jeho členov spája priateľstvo a láska k hudbe, obzvlášť k zborovému spevu. Ide o ľudí rôznych profesií, hudobného vzdelania, zborových skúseností a rodinného stavu. Zbor sa venuje prierezovému repertoáru - od renesancie cez všetky historické obdobia až po súčasných skladateľov, taktiež ľudovým piesňam, populárnej hudbe a vokálno - inštrumentálnym projektom. 
Režim covid automatu  „OP“. Za "OP" osoby sa považujú 

  • Kompletne zaočkované osoby po dobu 1 roka od ukončenia základnej očkovacej schémy
  • Osoby po prekonaní COVID-19 viac ako 180 dní + jedna dávka vakcíny (ak vakcína bola podaná do 180 dní  od prekonania potvrdeného RT-PCR po dobu 1 roka od prekonania COVID-19
  • Osoby po prekonaní COVID-19 potvrdeného RT-PCR nie staršom ako 180 dní
  • Deti mladšie ako 2 roky
  • Deti 2 – 12 rokov s testom (48h Ag, 72 h PCR)Zdieľať
Zobraziť kalendár
všetkých podujatí

Copyright (c) 2021 Zaži v Trnave – Mestské kultúrne stredisko. Všetky práva vyhradené. Webdizajn od Malina Studio.