Prenájom

Radi poskytneme na vaše podujatie open-air priestor v amfiteátri alebo prestrešenú sálu v jednom z kultúrnych domov, ktoré sú v našej správe. S nadšením nás kontaktujte. 

Kultúrny dom Kopánka

Nová spoločenská sála s kapacitou 258 miest na sedenie, javiskom a ozvučením je určite skvelým miestom pre rôzne eventy.

Viac o objekte

Amfiteáter Kamenný mlyn

V tomto amfiteátri usporiadate nielen večerný koncert, ale aj celodenný festival. Amfiteáter sa nachádza v najzelenšej zóne Trnavy a má výborný prístupom autom či bicyklom. Stromy poskytujú príjemný tieň na rôzne workshopy i stánky. 

Viac o objekte

Mestský amfiteáter

Amfiteáter známy ako "amfík" prešiel v roku 2008 rekonštrukciou a množstvo známych slovenských kapiel tu odvtedy odohralo svoje koncerty. Disponuje veľkým pódiom a premietacím plátnom, ktoré sa využíva ako letné kino. Časť diváckej časti je prestrešená sklenenou pergolou.Viac o objekte

Kino Hviezda

Najznámejšia trnavská kinosála s kapacitou 320 miest na sedenie je využiteľná multifunkčným spôsobom. Hostila už rôzne konferencie, koncerty, divadlá menších javiskových foriem, prednášky, diskusie, stand-up comedy či talk-show.  Hlavný fokus dáva kino na premietanie filmov. Panoramatické filmové plátno poskytuje kvalitný filmový zážitok. 

Viac o objekte

Kultúrny dom Modranka

Ak hľadáte útulný priestor na menšiu spoločensko-kultúrnu akciu, konferenciu, edukačný či tvorivý workshop, sála kultúrneho domu Modranka stojí určite za obhliadku.

Viac o objekte

Copyright (c) 2021 Zaži v Trnave – Mestské kultúrne stredisko. Všetky práva vyhradené. Webdizajn od Malina Studio.