Mestský amfiteáter


Koncertný priestor pod holým nebom

O prenájme

Prírodný amfiteáter je veľkorysým priestorom k mnohým druhom open-air podujatí.  Disponuje veľkým pódiom, kde odohrali svoje koncerty rôzne slovenské kapely, diváci tu mohli zažiť aj viaceré divadlá a muzikály. Amfiteáter funguje aj ako prírodné kino. V záhrade areálu je pre verejnosť celoročne otvorená kaviareň a detské ihrisko. Naše kultúrne stredisko v amfiteátri pravidelne organizuje Trnavský jazzyk, Koncerty dychových hudieb, Trnavskú bránu a Rozlúčku s letom. 

Amfiteáter má kapacitu 1 428 miest na sedenie, pri väčších akciách je možné využiť 2500 miest na státie s priamym výhľadom na pódium. Súčasťou nájmu je i hliníková strecha s plachtou, ktorá patrí k pódiu. Ku koncertom je potrebný posuv tejto strechy na zavesenie svetiel, reproduktorov a výkrytov, pričom po koncerte ide strecha naspäť do polohy určenej na premietanie. V priestoroch kaviarne je možné objednať si šatne pre účinkujúcich, ktoré sú hneď pod pódiom. Šatne sú vybavené kúpeľnou.

Priestor je bezbariérový a umožnuje i dobrý prístup autom až do 20ton na vyloženie techniky. V pokladni pri vstupe vám vieme zabezpečiť aj dopredaj lístkov k podujatiu. V prípade záujmu o prenájom amfiteátru sa nám neváhajte ozvať a môžete si prísť priestory osobne prehliadnuť. Radi vám poradíme s užitočnými detailami.  S organizovaním eventov máme bohaté skúsenosti. 

CENNÍK PRENÁJMU 

Javisko a hľadisko 
Komerčné aktivity ..................2 000 EUR/ deň
Školy, mesto, osveta...............100 EUR/ deň
Prípravné a likvdačné práce....20 EUR/hod

Voľná plocha
Predajné miesto do 10 m².....100 EUR/ deň
Miesto od 10 m² do 20 m²......150 EUR/ deň

Premietacia miestnosť
Komerčné aktivity...............350 EUR/ deň
Školy, mesto, osveta..........100 EUR/ deň

Ďalšie užitočné informácie:
-V cene nájmu hľadiska a javiska je zahrnutá cena za užívanie verejných WC s personálom, manipulácia so strechou odborným personálom, spotreba elektrickej energie a vody.

-V cene nájmu javiska a hľadiska nie je zahrnutý prenájom šatní a premietacej kabíny (šatne sú prenajímané prostredníctvom prevádzkovateľa: Arena Cafe Plus, s.r.o.)

-Súčasťou ceny za prenájom plochy predajného stánku nie je pripojenie a odpojenie stánku k prívodom vody, odpadu, plynu a elektrickej energie. V prípade odberu týchto služieb pri prenájme predajného stánku budú tieto služby spoplatnené.

-Ceny môžu byť zmenené výhrade rozhodnutím primátora mesta Trnava, s prihliadnutím na charakter podujatia a záujmy Mesta Trnava ako vlastníka Amfiteátra.

Cenník Amfiteáter od 13.2.2024.pdfVšetky prenájmy

Kontakt

Adresa:
Mestský amfiteáter
Halenárska 20
917 01 Trnava

Kontakt:
Martin Háden
Email: martin.haden@kultura.trnava.sk
Mob: 0907 673 593


Informácie

  • Miesta na sedenie: 1428
  • Miesta na státie : 2500
  • Rozmery pódia: 17 m x 10 m
  • Elektrické pripojenie na pódiu: 380 V/16A, 380 V/32A, 380 V/63A
  • Maximálna výška strechy: 9,5m
  • Bezbariérový vstup: Áno
  • Šatne pre účinkujúcich: Možnost prenajať si v kaviarni
Všetky prenájmy

Fotogaléria prenájmu

Copyright (c) 2021 Zaži v Trnave – Mestské kultúrne stredisko. Všetky práva vyhradené. Webdizajn od Malina Studio.