Mestský amfiteáter


Koncertný priestor pod holým nebom

O prenájme

Prírodný amfiteáter je veľkorysým priestorom k mnohým druhom open-air podujatí.  Disponuje veľkým pódiom, kde odohrali svoje koncerty rôzne slovenské kapely, diváci tu mohli zažiť aj viaceré divadlá a muzikály. Amfiteáter funguje aj ako prírodné kino. V záhrade areálu je pre verejnosť celoročne otvorená kaviareň a detské ihrisko. Naše kultúrne stredisko v amfiteátri pravidelne organizuje Trnavský jazzyk, Koncerty dychových hudieb, Trnavskú bránu a Rozlúčku s letom. 

Amfiteáter má kapacitu 1 428 miest na sedenie, pri väčších akciách je možné využiť 2500 miest na státie s priamym výhľadom na pódium. Ku koncertom je potrebný posuv strechy na zavesenie svetiel, reproduktorov a výkrytov, pričom po koncerte ide strecha naspäť do polohy určenej na premietanie. Manipuláciu so strechou je potrebné zabezpečiť si u firmy J.H. Agency, čo vieme sprostredkovať. Cena je 250 € + DPH. V priestore kaviarne je možné objednať si šatne pre účinkujúcich, ktoré sú hneď pod pódiom. Šatne sú vybavené kúpeľnou.

Priestor je bezbariérový a umožnuje i dobrý prístup autom až do 20ton na vyloženie techniky. V pokladni pri vstupe vám vieme zabezpečiť aj dopredaj lístkov k podujatiu. V prípade záujmu o prenájom amfiteátru sa nám neváhajte ozvať a môžete si prísť priestory osobne prehliadnuť. Radi vám poradíme s užitočnými detailami.  S organizovaním eventov máme bohaté skúsenosti. 

Všetky prenájmy

Kontakt

Adresa:
Mestský amfiteáter
Halenárska 20
917 01 Trnava

Kontakt:
Martin Háden
Email: martin.haden@kultura.trnava.sk
Mob: 0907 673 593


Informácie

  • Miesta na sedenie: 1500
  • Miesta na státie : 2500
  • Rozmery pódia: 17 m x 10 m
  • Elektrické pripojenie na pódiu: 380 V/16A, 380 V/32A, 380 V/63A
  • Maximálna výška strechy: 9,5m
  • Bezbariérový vstup: Áno
  • Šatne pre účinkujúcich: Možnost prenajať si v kaviarni
Všetky prenájmy

Copyright (c) 2021 Zaži v Trnave – Mestské kultúrne stredisko. Všetky práva vyhradené. Webdizajn od Malina Studio.