Poď brigádovať do Klubovní ako animátor či animátorka

12. jún 2024
Trnavská klubovňa

Zdieľať

Ak prirodzene zapadáš do partie mladých ľudí, vieš si komunikačne sadnúť s tínedžermi a zároveň im byť inšpiráciou, máme pre teba ponuku brigády z kategórie "dobrodružné a zmysluplné". Mestské klubovne Saigon, Linka aj Modranka hľadajú do tímu nových animátorov.

Nielen počas prázdnin, ale aj dlhodobo môžeš byť súčasťou skvelého projektu. Trnavská klubovňa - to je ako akčný tábor počas celého roka, hoci bez bobríkov na košeli. Ak máš viac ako 18 rokov, si komunikatívny/a, máš zaujímavé hobby či zručnosť a najmä chuť odovzdať to ďalej, táto príležitosť je ako stvorená pre teba.

Trnavské klubovne ponúkajú platenú brigádu šikovným ľuďom, ktorí chcú zmysluplne tráviť svoj čas a inšpirovať mladých. Všetky podrobnosti o tejto práci nájdeš prehľadne na stránke Trnavskej klubovne. Navyše, animátori získavajú od mesta aj rôzne benefity.

1.png

Tri klubovne

Ešte je to len pár mesiacov, čo sa projekt Trnavskej klubovne rozšíril aj na novú adresu - Študentská 29 - priamo do susedstva dvoch stredných škôl, jednej základnej školy a 8 ročného gymnázia. Kto by to bol povedal, že bývalá krčma Saigon nečakane ožije mládežou?

A viete čo? Zdá sa, že presne toto táto lokalita potrebovala! Postupne tu vzniká miesto, kde môžu mladí po škole zmysluplne tráviť čas, rozvíjať svoje záľuby a nadväzovať priateľstvá. Klubovňa Saigon sa tak pridala k už zabehnutým klubovniam v Modranke a na Linčianskej. Spoločne tvoria základy mestskej siete klubovní, ktorú chce Mesto Trnava ďalej koncepčne rozširovať a rozvíjať.

Trnavské klubovne sú skvelým príkladom zmysluplného projektu pre mládež a my v Zaži v Trnave sme hrdí, že ho môžeme podporiť. Ak ťa ponuka na pozíciu animátora/ky zaujala, neváhaj a využi túto jedinečnú šancu.

4.png

Klubovne sú štýlové, pohodové a bezpečné na trávenie času

Keď nazrieš do mestských klubovní, uvidíš priestor pulzujúci mladou energiou. Stoly sú obsadené spoločenskými hrami, tulivaky sa stávajú tichými svedkami najnovších školských klebiet a figúrky futbalistov neúnavne strúhajú saltá, ktoré od nich hráči vyžadujú. Nájdeš tu aj kreatívnu zónu či plátno na premietanie filmov. Jednoducho všetko, čo správna klubovňa potrebuje.

Každá klubovňa má svoje špecifiká. Keďže Študentská ulica naozaj dostojí svojmu menu, klubovňa Saigon sa špecializuje práve na študentov-stredoškolákov a ich potreby. Okrem bežných aktivít tu nájdeš aj špeciálne "babské stretká" pre dievčatá či diskusie so zaujímavými hosťami.

V klubovni na Linčianskej zase objavíš obľúbenú hernú miestnosť s pingpongovým stolom, kalčetom a dokonca aj s biliardovým stolom. Ak by si však radšej trochu pokojnejšiu zábavu, poteší ťa, že je na pláne doplnenie komunitnej knižnice alebo rozvoj kreatívneho kútika. A úplne prvá mestská klubovňa v Modranke je tým pravým miestom na partičku spoločenských hier či súboj v airhockey.

Trnavské klubovne však nie sú len o zábave a voľnočasových aktivitách. Mladí tu dostávajú príležitosť rozvíjať svoje schopnosti, učiť sa nové veci a preberať zodpovednosť. Mnohí sa postupne stávajú dobrovoľníkmi a sami prispievajú k tvorbe programu. Vzniká tu tak jedinečný priestor pre osobný rast a zmysluplné trávenie času.

2.png

A aby sa tieto zmysluplné aktivity mohli ďalej rozvíjať, Trnavská klubovňa chce rozšíriť svoje rady o nové pozície animátorov a posilniť tak svoj tím. Tak už na nič nečakaj a ozvi sa!

Fotogaléria článku

Ďalšie články

Copyright (c) 2021 Zaži v Trnave – Mestské kultúrne stredisko. Všetky práva vyhradené. Webdizajn od Malina Studio.